El. parašo skaitytuvas

Kai turite el. parašą lustinėje kortelėje, pvz. asmens tapatybės kortelė arba valstybės tarnautojo pažymėjimas, nuskaitymui reikalingas lustinių kortelių skaitytuvas arba el. parašo skaitytuvas.ATK lustas, kontaktinė laikmena, El. parašo skaitytuvasRinkoje yra labai daug įvairių skaitytuvų, iš kurių dažnai nelengva išsirinkti patikimą ir kokybišką. LR lustinėms kortelėms reikalingas skaitytuvas atitinkantis LST ISO/IEC 7816 „Atpažinimo kortelės. Lustinės kortelės su kontaktais“ standartą.

Per kelis darbo metus su el. parašo diegimu, priežiūra, naudojimu įvairiose informacinėse sistemose atsirinkome ir siūlome savo klientams realiomis darbo sąlygomis patikrintus skaitytuvus.

Rekomenduojamas el. parašo skaitytuvas Nr. 1

Vis daugiau populiarumo sulaukiantis +iD (PLUSS-ID) skaitytuvas, mažiausias iš mūsų platinamų, idealiai tinka mobiliam darbui, kompaktiškas,  užima ne ką daugiau vietos už Flash atmintuką. ĮSIGYTI galite ČIA.


+ID skaitytuvas pagamintas Estijoje, geros kokybės, kokybiškas, su ergonomišku apsauginiu futliaru.

Rekomenduojamas el. parašo skaitytuvas Nr. 2

Jau klasikiniu tapęs Pasaulyje gerai žinomo saugaus atpažinimo sprendimų lyderio HID Global Omnikey skaitytuvas ĮSIGYTI galite ČIA.